صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
پيوندها
فاکس نیوز:

ترامپ هر آنچه را که «اون» می‌خواست به وی داد

مجری شبکه فاکس نیوز گفت: رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با رهبر کره شمالی هر آنچه را که کیم جونگ اون می‌خواست به وی داد.

دانشجو به نقل از پایگاه اینترنتی نشریه هیل، " شِپِرد اسمیت" مجری شبکه تلویزیونی فاکس نیوز روز سه شنبه در برنامه‌ای به بررسی دیدار دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی پرداخت و گفت: ترامپ در این دیدار هر آن چه را که رهبر کره شمالی می‌خواست به وی داد بدون این که در مقابل در این دیدار دستاوردی داشته باشد.

مجری شبکه فاکس نیوز با انتقاد از توافقنامه امضا شده توسط ترامپ و کیم در نشست آن‌ها گفت: این توافق نمی‌تواند خلع سلاح کامل، قابل تایید و غیرقابل بازگشت شبه‌جزیره کره را تضمین کند.

مجری فاکس نیوز افزود آمریکا بر لزوم خلع سلاح کامل، قابل تایید و غیرقابل بازگشت شبه‌جزیره کره تاکید کرده است، اما هیچ تضمینی برای تحقق این خواسته آمریکا وجود ندارد و حتی در توافق هم به صراحت به این موضوع اشاره نشده است.

نویسنده گزارش پایگاه اینترنتی هیل در ادامه نوشته است توافقی که روز سه‌شنبه در دیدار ترامپ و کیم جونگ اون در سنگاپور امضا شد آمریکا را متعهد می‌کند که تضمین‌های نامشخص امنیتی به کره شمالی بدهد و در مقابل کره شمالی هم متعهد به خلع سلاح می‌شود. اما در توافق امضا شده اشاره‌ای به جزئیات این توافق نشده است.

رئیس جمهور آمریکا هم روز سه شنبه اعلام کرد این کشور و کره جنوبی بخشی از مانور‌های مشترک نظامی خود را متوقف خواهند کرد، اما گزارش شده است که آمریکا در این خصوص هیچ مشورتی با مقامات کره شمالی انجام نداده است.

شِپِرد اسمیت، مجری شبکه فاکس نیوز که از منتقدان دونالد ترامپ بوده است گفت: دیدار ترامپ و کیم در سنگاپور بیشتر تا حد زیادی به نفع رهبر کره شمالی بود.

 

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۸۲۵۵
تاریخ: ۱۳۹۷/۳/۲۳     ساعت: ۱۱ : ۳۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد
  • ٧ شوال ١٤٣٩
  • Jun 21 2018