صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

وقت رفتن به مرحله تدوین رسید

فیلم تلویزیونی ' وقت رفتن' به کارگردانی اسماعیل راد و تهیه کنندگی لیلا اشرفی با پایان یافتن مرحله تصویربرداری, تدوین خود را اغاز کرده است.

لیلا اشرفی تهیه کننده وبازیگر  فیلم داستانی" وقت رفتن" گفت: در ابتدا متن فیلم نامه به دلم نشست واحساس کردم که ساختن چنین فیلمهایی میتواند زنگ خطری باشد برای انسان هایی که تنهادروقت رفتن(ازدنیا رفتن) به یاد خداوند نباشد بلکه درهر لحظه به یاد خداوند باشند .
دلیل دوم من حمایت در جهت رشد وشکوفایی جوانان مستعد فارس و همکاری با کارگردان پر تلاش و خوش ذوقی چون اسماعیل رادکه به حق دلسوزانه دغدغه پیشرفت هنرمندان پایتخت فرهنگی ایران (استان فارس) رادارد .
و وظیفه خودمیدانم در این امر خطیر و ارزشمنددر کنار پیشکسوتانی چون ایرج جمشیدپور ایشان را همراهی نمایم.

وی خاطر نشان کرد: فیلم داستانی "وقت رفتن" در شهرستان مرودشت فارس به مدیرتولیدی وبازی اسماعیل یعقوبی.تصویربرداری علیرضا کرمی وصدابرداری امیرحسین نادری انجام گرفته است.
وی افزود: در این پروژه بازیگرانی همچون سعید نوراللهی, مهدی بهارلوئی,پیمان اکبرپور ,روح الله فراحی,صادق اکبری و هنرمند خردسال مبینا دانش فرد به نقش افرینی می پردازند.

همچنین  امیرعلی زند به عنوان خواننده و  علیرضا کرمی تدوین این پروژه تلویزیونی را بر عهده دارد.

وی که در فیلم  "هوای پدر" به عنوان جانشین تهیه که به زودی از رسانه تصویری (نمایش خانگی) از یکی از شبکه های سراسری پخش خواهد شد بیان کرد:
 در فیلم داستانی "تنهایی آرژان" به کارگردانی فاطمه ریئسی  به عنوان جانشین تهیه وبازیگر , در فیلم دفاع مقدسی "راه پرواز" به عنوان تهیه کننده مشترک ,در فیلم کوتاه "شعله های نامرئی" به کارگردانی علیرضا کرمی  به عنوان تهیه کننده و در "راه مدرسه" به عنوان تهیه کننده مشترک که این فیلم داستانی به زودی در یکی از شبکه های استانی پخش خواهد شد
همچنین  در فیلم داستانی "توسل" که به مناسبت دهه فاطمیه به عنوان مجری طرح حضور داشتم  همکاری کردم .
 لازم به ذکر است که در حال حاضر  درپیش تولید فیلم سینمایی "شراکت ممنوع" به عنوان تهیه کننده مشترک به نویسندگی وکارگردانی اسماعیل راد افتخار همکاری دارم و در کنار تهیه کنندگی افتخار بازی در کنار تعدادی از هنرمندان طنز پرداز طراز اول کشور با لهجه ی شیرین کازرونی را دارم.
گفتگو محبوبه دینا محمدی

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۴۷۹۰
تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۲۲     ساعت: ۱۱ : ۴۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
  • ٩ ربيع الثاني ١٤٤١
  • Dec 07 2019