صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

امضای تفاهمنامه همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با کانونهای گردشگری/ ساخت موزه ای با موضوع نشان دادن قدرت بانوان ایران

۳۵۴ نفر از دبیران گردشگری مناطق تهران به سرپرستی سیف رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران و مقدم نیا مدیر گردشگری مناطق تهران در گردهمایی سراسری دبیران کانونهای گردشگری شهر تهران شرکت کردند.

 به گزارش جهانی خبر، امیرساسان هنرجویی- این نشست که امروز شنبه 23 تیر در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، مسئولان کانونهای گردشگری از بیش از 354 محله در مناطق مختلف تهران برای هماهنگی های بیشتر و هم افزایی فعالیتها و تبادل آرا شرکت کردند.

آنان با شرکت در این جلسه از تالارها و سراسرنمای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  نیز بازدید کردند و با ظرفیتهای بالای این موزه به عنوان یکی از مقاصد اصلی تورهای تهرانگردی آشنا شدند.
مدیرعامل موزه دفاع مقدس در نشستی با سیف و دبیران وخبرنگاران از حضور دبیران در بهترین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ابراز خوشحالی کرد و بعد از آن تفاهم نامه ای بین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  و کانون گردشگری شهرداری تهران برای ارتباط بیشتر و همچنین ساخت موزه ای با موضوع نشان دادن قدرت بانوان ایران زمین در کل تاریخ ایران امضا شد.
جعفری بیان کرد: امیدوارم بازدیدکنندگان از این به بعد از طرف گردشگری شهرداری تهران باشد .
وی افزود: باید برای فرهنگ سازی بهتر بکوشیم و این هدف را به کمک هم در تابستان انجام دهیم.
 

شناسنامه


کدخبر: ۱۹۸۷۶۷
تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۳     ساعت: ۱۶ : ۵۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
  • ٩ ربيع الثاني ١٤٤١
  • Dec 07 2019