صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

بیانیه فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران در پی تخریب لبنیات

محسن نقاشی دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران در پی تخریب لبنیات در صدا و سیما طی بیانیه ای این عمل را محکوم کرد.

به گزارش جهانی خبر، نرگس حضرتی آقاباقر- مائده حضرتی- متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه 

 فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران بیانات مخدوش کننده اذهان عمومی را که  توسط افراد غیر کارشناس   در مورد افلاتو کسین در  لبنیات مطرح شده است  را بشدت محکوم مینماید و این هجمه ها یی که بر علیه تولید آنهم صنایع غذایی ایران که در این چند دهه پرچم  افتخار را برافراشته است ودر زمانی که برندهای   صنایع لبنی کشور به به کشورهای اروپایی صادرات دارند و در کشورهای همسایه تحت لیسانس برند ایرانی تولید میکنند این چه بازی و چه خصمی است که به را ه انداخته اند در چند هفته پیش حمله به صنایع شیرینی و شکلات کشور وارد کردند که باعث کاهش 30 درصدی فروش کارخانجات گردید یک روز صنایع گوشتی را هدف قرار میدهند که باعث تعطیلی  تعداد زیادی از کارخانجات بوده است  یک روز روغن پالم ........ این چه حکایت شومی ست که در سال رونق تولید براه انداخته شده است.  وظیفه سازمانهای نظارتی ست که اگر واقعا سخنان این افراد صحیح است که باکارخا نه ها  برخورد قانونی نماید که سلامتی مردم اینگونه به خطر نباشد .
اگر کذب است که یقینا کذب است با این افراد هر روز مردم را در بلاتکلیفی قرار میدهند  برخورد قانونی نماید و افرادی که باعث تشویش اذهان میشوند به قوه قضاییه معرفی نمایند .
   
  صدا و سیما با تلاشی که  بدستور مقام معظم رهبری در جهت حمایت از رونق تولید داشته است و تا آنجایی که حتی  یک شبکه بنام ایران کالا بصورت رایگان در جهت منافع و رونق تولید ایجاد نموده است چرا در یک برنامه زنده باید اجازه دهد که  شاهد اینچنین موارد غیر منطقی و غیر کارشناسی  باشیم  .
فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران از اقای دکتر علی عسکری ریاست صدا وسیما و  اقای دکتر زابلی زاده رییس  کارگروه رونق تولید صدا وسیما تقاضا دارد که برنامه ای اختصاص دهند که کارشناسان زحمت کش و عالم   ذیربط و ارگانهای نظارتی  این بحث را در برنامه تلویزیونی بصورت کارشناسی مناظره نمایند .
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۲۱۲۳
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۲۹     ساعت: ۱۹ : ۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
  • ٦ شعبان ١٤٤١
  • Mar 31 2020