صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
در هماوردگاه جهانی بیداری اسلامی اعلام گردید:

دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی، ۱۲ بهمن به بهره برداری می رسد

عضو هیئت رییسه دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی از آغاز به کار دفتر کل گام دوم انقلاب اسلامی در ۱۲ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش جهانی خبر،- اکرم جدیدی-  دکتر کیانا فرهی بیان داشت : از حدود سه سال پیش، جمع آوری منویات رهبری رسیدگی شد؛ که با تبذیل تقریر گام دوم انقلاب اسلامی، همه آن ها فرآوری، تلخیص و تجمیع شدند. در این مدت، پروژه رصد میدانی طیف های مختلف به صورت گیمفیکیشن انجام شد؛ که در این پروسه مدید تا 10 بهمن ماه، 1147 نفر آزموده شدند. همچنین این مستدرکات و استنتاجات در نقشه ای با  آمارها و برهان های متقن، تالیف شده؛ که با این پتانسیل، هفت سال برای تبدیل اینرسی ها به سینرژی ها در نظر است.

نماینده ستاد گام دوم رسانه در شورای انطباق و انبساط سند آمایش و چشم انداز طبقه بندی شده گام دوم افزود: انحلال مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام بر اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، سند بالادستی و عصاره همه اسناد کلان با جزیی ترین مسایل است؛ صحه گذارده و ما نیز اساسنامه را با همین عقیده نگاشتیم.

سرپرست پایگاه حمایت ستاد گام دوم انقلاب در ادامه گفت:40 روز پیش و در شب چله چهلمین سال انقلاب اسلامی، جهت خاتمه دادن به جعل عناوین و نشر اکاذیب در خصوص دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی، صفحه اعلاناتی به نشانی game2official_ir را در اینستاگرام احداث کردیم؛ که فعلا تا دامنه گشایی سایت های کشوری در گردهمایی 250 عضو دفترکل برای عرض ارادت به مقام ولایت یعنی مورخ 29 فروردین ماه، تنها منبع و ماخذ مجاز و انحصاری است.

این عضو هیئت رییسه دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی تصریح کرد: دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی کاملا تبیین شده؛ و برای مسیولان، محرز و نیز برای جوانان و کارگزاران موجه است. شایان ذکر است دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی با هیچ حزب و جناحی قرابت ندارد؛ و مقتدای آن حضرت آیت الله خامنه ای است.

دستیار ویژه ریاست دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی گفت: دکترین دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی مورخ بیستم فروردین ماه، مقارن با روز ملی فناوری هسته ای و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی به صورت آلبوم هولولنز منتشر می شود؛ که در آن به هایتک ترین رهاورد انبیک نیز می پردازند.

وی در نهایت پروتکل پنل پلاس دفترکل گام دوم انقلاب اسلامی را در پنج بخش ویژه نامه، هفته نامه، ماهنامه، فصلنامه و سالنامه تشریح و اظهار کرد: در دهه فجر سکانداران اصلی تثبیت شده و نیز کنسرسیوم-اکوسیستم گام دوم انقلاب اسلامی به منصه ظهور می رسد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۲۵۳۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۱     ساعت: ۱۰ : ۴۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
  • ٦ شعبان ١٤٤١
  • Mar 31 2020