صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

تاکید وزیرکشور بر ضرورت باور شرایط جنگ اقتصادی

وزیرکشور در جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی بر ضرورت باور شرایط و الزامات جنگ اقتصادی تاکید کرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، در هشتمین جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که شامگاه دوشنبه (12 آذر) در وزارت کشور برگزار شد، بر ضرورت باور شرایط و الزامات جنگ اقتصادی از سوی همه دست‌اندرکاران بخش‌های مختلف کشور و همچنین صاحبان تریبون‌های عمومی؛ از خطبه‌های جمعه و جماعت گرفته تا رسانه‌ها و فضای مجازی تأکید و تصریح کرد: با اعتماد به توان کشور و اتکاء به مردم هیچ نگرانی از مواجهه با تحریم‌ها نداریم.

وی با تبیین ضرورت استمرار آرامش و ثبات موجود در فضای افکار عمومی بر اهمیت بسیار زیاد رضایت‌مندی مردم و در عین حال استمرار مقاومت مردم تأکید کرد.

وزیر کشور با اشاره به در پیش رو بودن طرح بودجه سال آینده در مجلس شورای اسلامی، گفت: لازم است همه دستگاه‌ها، شرایط بخش‌های مرتبط بودجه پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی را به صورت واقع بینانه در رسانه‌ها مطرح کنند و رسانه‌ها هم از کارشناسان مجرب و حقیقتاً مطلع از ابعاد مختلف مسئله، برای بحث‌های کارشناسی در این زمینه استفاده کنند.

رحمانی فضلی در همین زمینه خاطرنشان کرد: نقدها بایستی مطرح شود اما رسانه‌ها از جمله رسانه ملی نباید به عنوان بررسی بودجه، میدان طرح حب و بغض‌ها و داوری‌های غیرمنصفانه و غیرعادلانه قرار گیرند.

وی با تبیین مجدد اهمیت مدیریت صادقانه و واقع بینانه افکار عمومی و ضرورت اقناع مخاطبان، پاسخگویی فوری دستگاه‌های مختلف کشور به شبهات و انتقادات مطرح شده در رسانه‌ها را خواستار شد و در عین حال بر ضرورت ایفای نقش مسئولانه اصحاب رسانه در این عرصه تأکید کرد.

رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور ضمن ارزیابی مثبت از گزارش‌های ارائه شده از سوی کارگروه‌های تخصصی ستاد در این جلسه، بر ضرورت ارتقاء حرکت‌های ایجابی و تلاش برای انعکاس واقعی خدمات و دستاوردهای بخش‌های مختلف کشور از طریق همکاری دستگاه‌های مختلف و رسانه ملی تأکید کرد.

منبع: تسنیم

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۸۵۶۹
تاریخ: ۱۳۹۷/۹/۱۳     ساعت: ۹ : ۳۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
  • ٢٠ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Aug 22 2019