صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

قطعات بالگرد‌های هوانیروز در کشور ساخته می‌شود

فرمانده هوانیروز ارتش با بیان اینکه قطعات مورد نیاز بالگرد‌های هوانیروز ارتش در داخل ساخته می‌شود گفت: در تلاش هستیم با تداوم این روند در آینده نزدیک از دستاور‌دهای بزرگی رونمایی کنیم.

به گزارش جهانی پرس از صداوسیما، امیر سرتیپ دوم خاموشی فرمانده هوانیروز ارتش در گفت‌وگویی  با تأکید بر اینکه هوانیروز در اوج قرار دارد، گفت: هوانیروز در سال‌های گذشته دستاورد‌های بسیار خوبی در حوزه‌های آموزشی، تعمیر و نگهداری و ساخت قطعات داشته و این روند تداوم یافته است.

فرمانده هوانیروز ارتش با بیان اینکه روند ساخت قطعات در این نیرو رو به پیشرفت است، افزود: قطعات مورد نیاز بالگرد‌های هوانیروز در داخل ساخته و هر روز بر تعداد آن افزوده می‌شود. در تلاش هستیم که این روند را را ارتقاء دهیم تا بتوانیم در آینده نزدیک از دستاور‌دهای بزرگی رونمایی کنیم.

امیر سرتیپ دوم خاموشی با تأکید بر خودکفایی هوانیروز در حوزه تولید قطعات گفت: بیشترین نیازمندی در هوانیروز مربوط به قطعات مصرفی است که در مرکز «صنایع هوایی یا علی (ع)» ساخته می‌شود.

فرمانده هوانیروز ارتش عنوان کرد: تلاش می‌کنیم که با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان و جوانان نخبه ایرانی هیچ‌گونه وابستگی به کشور‌های دیگر نداشته باشیم.

شناسنامه


کدخبر: ۳۶۳۷۸۳
تاریخ: ۱۴۰۳/۴/۲۰     ساعت: ۱۱ : ۱۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سیاسی       زیرسرویس: سیاسی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
  • ١٥ محرم ١٤٤٦
  • Jul 22 2024