صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
ضرورت آمادگی لازم برای استقبال مطلوب از مردم در مصلی تهران

ارسال ۶ هزار دعوت نامه برای مدیران و مسئولان کشور

رئیس ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن با اشاره به شروع کمپین اطلاع‌رسانی و تبلیغات این دوره از مسابقات و احتمال استقبال گسترده مردم از برنامه‌های مسابقات بین‌المللی قرآن در سال ۹۸ ،خواستار برنامه‌ریزی و ایجاد آمادگی لازم برای استقبال ، پذیرش و تکریم مطلوب آحاد مختلف مردم در مصلی تهران شد.

به گزارش  جهانی خبر_ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مصطفی حسینی در نشست هماهنگی مسئولان کمیته‌ها، کارگروه‌ها و عوامل اجرائی این دوره از مسابقات که در مصلی تهران برگزار شد با بیان این مطلب تصریح کرد: پذیرش مناسب و تکریم مطلوب اقشار مختلف مردم در مصلی تهران همزمان با برگزاری مسابقات  بین المللی قرآن یکی از ضرورت‌هایی است که باید همه دست‌اندرکاران نسبت به آن توجه لازم را داشته باشند،چراکه همه ما جزخادمان قرآن هستیم و باید با مردم و میهمانان قرآنی با منش قرآنی رفتار کنیم و این میدان را عرصه عمل و خودآموزی بدانیم.
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف نظم و انضباط را لازمه برگزاری مطلوب مسابقات دانست و افزود: به‌منظور بهره‌مندی همه‌کسانی که دعوت ستاد مسابقات را لبیک می‌گویند و در مصلی تهران حاضر می‌شوند از برنامه های قرآنی ، باید امکانات لازم صوتی و تصویری را تدارک دید تا اگر فضای اصلی محل مسابقات از جمعیت پر شد در سالن‌های جنبی جمعیت حاضر بتوانند از برنامه تلاوت‌ها و قرائت‌ها بهره‌مند شوند.
وی در ادامه با تشریح وظایف هر یک از کمیته‌ها و ضرورت همکاری و هماهنگی میان کمیته‌ها تصریح کرد: نظم و استقرار مهمانان و مدعوین و مردم در داخل سالن مسابقات و شبستان مصلی بر عهده کمیته دعوت و تکریم است و همه باید تلاش کنیم تا مردم عزیز حاضر در مصلی راضی و خوشحال و خندان بروند.
در این نشست میکائیل باقری معاون کمیته دعوت و تکریم این دوره از مسابقات بابیان اینکه تاکنون بیش از ۶ هزار دعوت‌نامه  برای مسئولان، مدیران،نمایندگان مجلس،ائمه جمعه و جماعات، جامعه قرآنی و فرهنگی کشورو... ارسال‌شده است از راه‌اندازی غرفه عکس یادگار ماندگار در مصلی به‌منظور تهیه عکس یادگاری از مدعوین خبر داد.
وی تأکید کرد: حضور دانش آموزان در این دوره از مسابقات و برنامه‌های قرآنی هدفمند و با اولویت دانش آموزان قرآنی و نخبگان و برجستگان و فعالان قرآنی است.
در ادامه این نشست مسئولان کمیته‌ها و کارگروه‌ها و دست‌اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات از بخش‌های مختلف مصلی تهران و محل برگزاری این دوره از مسابقات بازدید و در پایان هماهنگی لازم به‌منظور ایجاد آمادگی برای استقبال از میهمانان قرآنی بیش از ۸۲ کشور جهان به عمل آمد.
 
شناسنامه


کدخبر: ۲۱۴۱۴۱
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۶     ساعت: ۱۴ : ۲۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
  • ١٥ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 21 2019