صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

بخشودگی جرائم بیمه‌ای برای سازمان تأمین اجتماعی و کارفرمایان سودمند است

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشودگی جرائم بیمه‌ای برای سازمان تأمین اجتماعی و کارفرمایان دارای بدهی، سود دو طرفه دارد و بهتر است از حداکثر ظرفیت این قانون استفاده شود.

به گزارش  جهانی خبر_اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر محمد وحدتی اظهار داشت: بخشودگی جرائم بیمه‌ای انگیزه‌ای برای دریافت اصل حق بیمه که باید از طرف کارفرما پرداخت شود، ایجاد می‌کند و برای سازمان تأمین اجتماعی نیز باعث درآمدزایی می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تسهیلات خوبی برای استفاده کارفرمایان فراهم شده است، اظهار داشت: پرداخت و یا تقسیط و تعیین تکلیف بدهی بیمه‌ای کارگاه‌ها همراه با بخشودگی جرائم مربوطه می‌تواند کمک قابل توجهی به بسیاری از کارگاه‌ها باشد و باعث افزایش رونق تولید شود.

دکتر وحدتی ادامه داد: امیدواریم کارفرمایان از این مزایا در جهت رفع مشکلات اقتصادی و افزایش تولید و اشتغال بیشتر استفاده کنند.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در حوزه انتخابیه و استان آذربایجان‌شرقی تلاش می‌کنیم که درباره این مزایا اطلاع رسانی کنیم تا کارفرمایان از مزایای ایجاد شده استفاده کنند و انتظار داریم که سازمان تأمین اجتماعی نیز در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشد و زمینه استفاده حداکثری از مزایای مربوطه را فراهم کند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۶۲۹۰
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۱     ساعت: ۱۲ : ۱۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
  • ٢٠ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Aug 22 2019