صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

حفظ کرامت و منزلت مددجویان اولویت هوشمندسازی کمیته امداد است

معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: حفظ منزلت و کرامت جامعه هدف کمیته امداد، علاوه بر تکلیف سازمانی و هویتی، اولویت اصلی قدم گذاشتن در مسیر هوشمندسازی است.

به گزارش جهانی پرس از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی در بازدید از غرفه کمیته امداد در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، با تاکید بر ضرورت فرهنگی و اجتماعی مددجویان گفت: مددجویان ولی‌نعمتان ما هستند که باید حفظ منزلت آنان سرلوحه همه کارگزاران امداد باشد.

وی تاکید کرد: حوزه حمایت و سلامت خانواده، بال عاطفی و خدمت‌رسانی نهاد مقدس کمیته امداد است که می‌تواند چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ اقتصادی بر زندگی مددجویان اثرگذار باشد.

معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اظهار کرد: جامعه هدف ما بیش از هر چیز دیگری نیازمند ارتقای کرامت اجتماعی است که این مساله در دریافت خدمات باید به بهترین نحو ظهور یابد.

خدرویسی تصریح کرد: کار بزرگ و تحولی که در ساختار و سازمان امداد انجام شد، موضوع استقرار سامانه سها و هوشمندسازی فعالیت‌ها و خدمات بود که این کار اثرگذار و اث بخش باعث شد تا ما در حوزه خدمت‌رسانی هم بتوانیم عدالت توزیعی داشته باشیم.

وی، وجه شفافیت در خدمات را از دیگر ویژگی‌های هوشمندسازی امداد عنوان کرد و گفت: شفافیت در عمل و خدمت‌رسانی به مددجویان توانسته است سرعت را نیز در خدمات توسعه دهد.

معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد تاکید کرد: هوشمندسازی خدمت‌رسانی باعت شده که مددجویان ما حداقل ضرورت حضور به واحدهای تابعه امداد در استان‌ها و شهرستان‌ها را داشته باشند. همچنین باعث ارتقای منزلت جامعه هدف شده و از اتلاف وقت آنان جلوگیری می‌کند.

خدرویسی در پایان عنوان کرد: در حال حاضر داده‌های آماری کمیته امداد به مدد سامانه‌های هوشمند و دیجیتال ۱۰۰ درصد به روز و کاملا قابل اتکا است و کمترین میزان انحراف را در آن شاهد هستیم.

شناسنامه


کدخبر: ۳۶۳۷۴۱
تاریخ: ۱۴۰۳/۴/۱۸     ساعت: ۱۰ : ۲۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
  • ١٥ محرم ١٤٤٦
  • Jul 22 2024