صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

اجرای طرح نشست صمیمی محلات کم برخوردار در ۲۲ شهر سیستان و بلوچستان

در پی سفریک روزه علی محمد قادری معاون وزیرو رئیس سازمان بهزیستی کشور ، به استان سیستان و بلوچستان طرح نشست صمیمی ۵۰۰ محله کم برخوردار در ۲۲ شهرستان بصورت همزمان اجرا شد .

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی اداره کل بهزیستی سیستان وبلوچستان ، علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور صبح امروز به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد .

علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت : یک سکوی جدی در این دولت و در سازمان بهزیستی کشور با عنایات ویژه شهید جمهور حضرت آیت الله رئیسی به نام ظرفیت سازی اجتماعی در دو مرحله اجرا شد ، در فاز اول۱۰۰ محله و در مرحله دوم ۵۰۰ محله کم برخوردار در کل کشور با همراهی کلیه نهاد های دولتی در خدمت افراد دارای معلولیت ، بانوان سرپرست خانوار وآحاد جامعه تحت حمایت بهزیستی بودیم .

وی با تاکید بر تخصیص منابع بسیار خوب به استان در این طرح و توجه جدی دولت و سازمان بهزیستی کشور به مردم سیستان و بلوچستان بیان داشت : سازمان بهزیستی در این سه سالی که گذشت جریان سازی حرفه ای را در خصوص مسائل اجتماعی و ماموریت هایش انجام داده است،صفر شدن صف نوبت دریافت مستمری ، خدمات تخصصی برخط ، افزایش صد درصدی حق پرستاری تنها گوشه ای از جهش خدمت رسانی در دولت بوده است .

عباسعلی اویسی مدیرکل بهزیستی سیستان وبلوچستان اظهار داشت : در این سفر یک روزه که با هدف اجرای طرح کشوری نشست صمیمی ۵۰۰ محله کم برخوردار صورت گرفت ، رئیس سازمان بهزیستی کشور در دو شهرستان خاش و زاهدان با مددجویان تحت حمایت بهزیستی دیدار کرد .

اویسی افزود : این طرح همزمان در ۲۲ شهرستان اجرا گردید و به درخواست های ۲۶۴۸ نفر از مددجویان مقیم در محلات کم برخوردار این شهرستانها رسیدگی شد .

دیدار با فرماندار ، امام جمعه ، نماینده شهرستان خاش ، میرجاوه ، کورین و نصرت آباد ، در محل فرمانداری شهرستان خاش و حضور در شورای اداری بهزیستی استان  نیز از جمله برنامه های سفر رئیس سازمان بهزیستی به سیستان و بلوچستان بود .

شناسنامه


کدخبر: ۳۶۳۷۶۹
تاریخ: ۱۴۰۳/۴/۱۹     ساعت: ۱۰ : ۳۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
  • ١٥ محرم ١٤٤٦
  • Jul 22 2024