صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

مبارزه چهره‌های شاخص فوتبال و ورزش ایران با کرونا در پویش «دست‌یار»

طی همکاری مجدد «ورزش سه» و جمعیت هلال احمر در پویشی که با همکاری ورزشکاران راه افتاده، برای مبارزه با کرونا تلاش می شود.

به گزارش جهانی خبر،  پس از همکاری ورزش سه و جمعیت هلال احمر برای جمع آوری کمک های مردمی در راستای یاری سیل زدگان استان گلستان با دعوت از ورزشکاران شناخته شده، یک بار دیگر این دو برای مبارزه با کرونا دست به کار می شوند.

جمعیت هلال احمر ایران در پویش سراسری «دست‌یار» از تک تک مردم دعوت به کمک کرده است و تامین وسایل حفاظت فردی در مناطق کم‌برخوردار کشور هدف و برنامه اصلی این پویش برای خانواده‌های کم‌بضاعت، نقاط حاشیه‌ای و آسیب‌خیز و مناطق محروم کشور است.

سایت «ورزش سه» نیز با کمک ورزشکاران ممتازی که همواره در شرایط سخت  کنار مردم بوده‌اند با هدف یاری هموطنان به این پویش پیوسته است.

تاکنون چهره های ورزشی چون احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، امیرارسلان مطهری، هادی عقیلی، مرتضی پورعلی گنجی، مریم طوسی، محمد نصرتی، هادی ساعی، فرشاد پیوس، پیام نیازمند، محمد نوری، فرزانه فصیحی، فرهاد چیذری، محسن خلیلی، سعید مظفری زاده، جواد خیابانی و امیراقبال شفیع به «دست‌یار» پیوسته اند.

بر این اساس مردم نوع دوست ایران  می‌توانند کمک های نقدی خود را به حساب ۹۹۹۹۹ هلال‌احمر نزد تمامی بانک‌ها یا به شماره کارت‌های ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران واریز کنند. همچنین کد دستوری #۱۱۲* نیز برای دریافت کمک‌های مردمی فعال است.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۷۴۷۴
تاریخ: ۱۳۹۹/۱/۶     ساعت: ۱۳ : ۵۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
  • ٦ شعبان ١٤٤١
  • Mar 31 2020