صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

مهدویت؛ یکی ازاولویت های برنامه سازی سال ۹۸ شبکه قرآن سیما

در جلسه اعضای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما، بر تولید برنامه با محوریت مهدویت در طول سال تاکید شد.

به گزارش جهانی خبر_روابط عمومی سیما؛ حجج اسلام والمسلمین محمود متوسل مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و صادق کفیل معاون فرهنگی – آموزشی و همچنین غلامحسین رعیت پور مدیر روابط عمومی این بنیاد با حضور در ساختمان شبکه قرآن و معارف سیما با محسن عرفاتی سرپرست این شبکه دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این بنیاد، گفت: در مرکز تخصصی مهدویت تاکنون 400 فارغ التحصیل داشته ایم که می شود از آنها به عنوان کارشناسان مهدویت در برنامه های مختلف شبکه قرآن و معارف سیما استفاده کرد.

وی اظهار کرد: 35 عنوان کتاب برای رده های سنی مختلف و اساتید حوزه و دانشگاه در زمینه پاسخ به شبهات و ... در بخش انتشارات این بنیاد ارائه گردیده است که از این شبکه می خواهیم در معرفی این آثار ما را یاری کنند.

در ادامه این جلسه محسن عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما با بیان اینکه یکی از رویکردهای مهم برنامه سازی این شبکه در سال 1398 مهدویت می باشد، گفت: بحث امام زمان (عج) نباید منحصر به نیمه شعبان باشد و در تلاش هستیم که برنامه هایی با محوریت مهدویت در طول سال به روی آنتن ببریم.

عرفاتی اظهار داشت: این شبکه آمادگی کامل دارد که درباره بیان دیدگاه بزرگان و اندیشمندان مطرح جهان درارتباط با امام زمان (عج) و وظایف منتظران و همچنین معرفی علمای ربانی برنامه هایی مانند سعادتمندان تولید کند که امیدواریم با مشارکت این بنیاد به زودی شاهد این اتفاق باشیم.

پیشنهاد برگزاری مسابقات مختلف با موضوع مهدویت و جشن های خیابانی نیمه شعبان از سوی مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با همکاری رسانه ای شبکه قرآن و معارف سیما مطرح شد که با موافقت سرپرست این شبکه همراه بود و مقرر گردید به زودی این مسابقات برگزار شود.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۳۸۲
تاریخ: ۱۳۹۸/۱/۲۵     ساعت: ۱۰ : ۵۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
  • ١٥ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 21 2019