صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

بازدید جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از موزه

قائم مقام دبیر شورا و رئیس مرکز رصد شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با همراهی جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی و امور بین الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ،دکتر مسعود فیاضی قائم مقام دبیر شورا و رئیس مرکز رصد شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با همراهی جمعی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.
فیاضی در پایان این بازدید گفت:آشنایی با سابقه و تاریخ کشور برای نسل های جدید ضرورتی جدی است چرا که این ها جزو هویت ملی ما محسوب می شوند  و اگر ما از این سابقه و تاریخ ملی خودمان غافل شویم نسلی ابتر و بی عقبه خواهیم داشت.
قائم مقام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور با اشاره به جوهره دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و تمایز آن با سایر انقلاب ها و جنگ های دنیا گفت: این مجموعه ملی با بهره گیری از ابزار هنر و رسانه و فناوری های روز دنیا به هر دو جنبه تاریخی و جوهره دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به زیبایی پرداخته و این را در منظر و دید نسل جوان جامعه قرار داده است.
وی در پایان با تاکید بر لزوم شناخت مخاطب و بروزرسانی پیاپی مفاهیم اراءه شده در موزه گفت: امیدواریم با تلاش مستمر و مجاهدانه مدیران و مسئولان این مجموعه شاهد موفقیت های بیشتر در جهت جذب حداکثری نسل جوان به مفاهیم و ارزش های والای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باشیم.

شناسنامه


کدخبر: ۳۶۳۶۵۹
تاریخ: ۱۴۰۳/۴/۱۳     ساعت: ۱۰ : ۵۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
  • ١٥ محرم ١٤٤٦
  • Jul 22 2024