صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

اتمام اسکلت بندی فاز دوم تراز صفر مجموعه ورزشی امام زاده یحیی (ع) در آینده ای نزدیک

شهردار منطقه۱۲ به همراه مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران طی بازدید از روند پیشرفت مجموعه ورزشی امام زاده یحیی(ع)، از اتمام اسکلت بندی فاز دوم تراز صفر این مجموعه تا نیمه مردادماه خبر داد.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه به همراه مسعود حق لطفی مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران و جمعی از معاونان ومدیران منطقه از دو پروژه بزرگ مجموعه ورزشی امام زاده یحیی(ع) و سبزه میدان بازدید کردند.

شهردار منطقه۱۲ گفت: پروژه مجموعه  ورزشی امامزاده یحیی(ع)  یکی از پروژه‌هایی است که در منطقه ۱۲ در زمینی با زیر بنای ۳۷۰۰ مترمربع در حال احداث است و شامل دو بلوک می‌شود؛ بلوک اول دو طبقه است که سالن کشتی و استخر و ورزش‌های  توپی را شامل می‌شود و بلوک دوم شامل ۵ طبقه در دو طبقه منفی است و فضای پارکینگ برای ۹ خودرو در آن دیده شده است که ان شالله تا بهمن ماه این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

*آغاز فاز دوم بازپیرایی میدان تاریخی سبزه میدان*
شهردار منطقه۱۲ به همراه مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران سپس با حضور در میدان تاریخی سبزه میدان ، اتمام فاز نخست  پروژه که شامل کف سازی این میدان به متراژ ۳۰۰۰ متر مربع است را مورد پایش قرار دادند.

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران نیز در این بازدید خاطر نشان کرد : در  این پروژه در فاز نخست آب بندی، زه کشی، کف سازی و در فاز دوم ورودی بازار طلا مورد بازپیرایی قرار خواهد گرفت و با توجه به قرار گرفتن این محوطه در بافت تاریخی بازار تهران، هماهنگی های ویژه ای با وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برای تهیه نقشه های نهایی انجام گرفته است.

گفتنی است سبزه میدان از میدان‌های مهم و در واقع میدان اصلی دارالخلافه تهران در دوره قاجار بود که در محله بازار تهران و خیابان ۱۵ خرداد کنونی واقع شده‌است و در مقاطع مختلف زمانی در دهه های گذشته از جمله در زمان صدارت امیرکبیر، تغییراتی اساسی در بافت آن ایجاد شد.

شناسنامه


کدخبر: ۳۶۳۶۷۳
تاریخ: ۱۴۰۳/۴/۱۳     ساعت: ۱۲ : ۵۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: مدیریت شهری       زیرسرویس: مدیریت شهری
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
  • ١٥ محرم ١٤٤٦
  • Jul 22 2024