صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
مدیر اداره پیشگیری و ارتقای سلامت اجتماعی خبر داد:

ارائه راهکارها و مدل های موفق ساماندهی کودکان کار در گردهمایی کودکیاران ایران

مدیر اداره پیشگیری و ارتقای سلامت اجتماعی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از ارائه راهکارها و مدل های موفق ساماندهی کودکان کار در گردهمایی کودکیاران ایران خبر داد.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، مریم شیردل گفت: گردهمایی کودکیاران ایران با حضور موسسات غیردولتی فعال در حوزه کودک، سازمان های مسئول چون دادگستری، وزارت کشور، وزارت کار، قوه قضاییه، بهزیستی و ... در سالن همایش های زائرسرای کرامت مشهد و به مدت دو روز برگزار شد.
وی افزود: در این گردهمایی که توسط سازمان امور اجتماعی کشور و قرارگاه اجتماعی برگزار شد حاضرین در مورد وضعیت موجود در حوزه کودکان کار و خیابان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مدیر اداره پیشگیری و ارتقای سلامت اجتماعی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران تاکید کرد: ارائه راهکارها و مدل های موفق در زمینه ساماندهی کودکان کار و خیابان مهم ترین بخش این گردهمایی دو روزه بود.
 شیردل ادامه داد: آموزش فعالین حوزه کودک در خصوص نحوه ارائه خدمت به کودکان کار و خیابان و استفاده از ظرفیت های محلی برای ساماندهی کوکان کار و خیابان نیز از دیگر بخش های این گردهمایی بود.
گفتنی است در جریان برگزاری این گردهمایی ۸ نفر به عنوان کودک یاران برتر کشور انتخاب شدند که مریم شیردل مدیر اداره پیشگیری و ارتقای سلامت اجتماعی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران نیز به عنوان یکی از این ۸ نفر مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.
 در حال حاضر مراکز پویا شهر سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران بیش از ۷۰۰۰ کودک کار و خیابان تحت پوشش قرار داده و در حال استعدادیابی، آموزش و توانمندسازی این کودکان می‌باشد.

شناسنامه


کدخبر: ۳۶۳۷۷۰
تاریخ: ۱۴۰۳/۴/۱۹     ساعت: ۱۰ : ۳۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: مدیریت شهری       زیرسرویس: مدیریت شهری
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۳ دوشنبه ۱ مرداد
  • ١٥ محرم ١٤٤٦
  • Jul 22 2024