صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

جشنواره پسته برگزار می شود

دبیر نهمین جشنواره ملی پسته ایران درباره این جشنواره توضیح داد:جشنواره ملی پسته ایران و دامغان ۲۷ تا ۲۹ مهرماه در سالن دانشگاه دامغان برگزار می شود.

به گزارش جهانی پرس، مریم حضرتی- رضا زارع زاده با اشاره به جزئیات جشنواره گفت : مهمانان ویژه جشنواره آقایان سعید نژاد وزیر جهاد وکشاورزی و ضرغامی وزیر میراث فرهنگی وگردشگری   به علاوه 4 الی 5 سفیر از کشورهایی که در تجارت پسته فعال اند  هستند.


دبیر نهمین جشنواره ملی پسته ایران خاطر نشان کرد : از تشکل های کشاورزی و استان هایی که پسته خیز هستند در این مراسم دعوت به عمل آمده است و با حضور مهمانان داخلی وخارجی سه روز مراسم های مختلفی چون  همایش سرمایه گذاری داریم.


وی افزود : در این مراسم طرح ها وافتخاراتی که دوره های قبل حاصل شده را به سرمایه گذاران معرفی می کنیم امیدوارم بتوانیم طرح ها را تبدیل به صنعت کنیم تا در  فرآوری پسته گام مثبتی را بر داریم.


رضا زارع زاده در ادامه گفت : هنرمندانی را از 8 استان به این جشنواره  دعوت کردیم که در این سه روز برنامه های مفرحی را برای مردم اجرا خواهند کرد؛ همایش علمی داریم که در سطح ملی برگزار می شود.


وی در پایان عنوان کرد : در این جشنواره بحث آخرین دستاوردهای پسته توسط متخصصین مربوطه که قبلا مقالاتشان را فرستادند  مطرح و داوری می شود.

شناسنامه


کدخبر: ۲۹۷۱۷۴
تاریخ: ۱۴۰۱/۷/۶     ساعت: ۱۶ : ۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022