صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
در رویداد ملی پای کار ایران قوی مطرح شد:

اشتغالزایی توسط خود مردم

رویداد ملی پای کار ایران قوی با موضوع اشتغالزایی در مناطق کم برخوردار با حضور دستیار مردمی سازی رییس جمهور و مسئول بنیاد خاتم الاوصیاء(عج)، ابراهیم نورمحمدی مسئول قرارگاه مردمی تحول اجتماعی و عده از فعالین مردمی و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش جهانی پرس؛ مریم حضرتی- سید احمد عبودتیان در این همایش اظهار کرد: در همایش «ملی پای کار ایران قوی» با شعار خدا در همسایگی ماست قرار داریم. هر کشوری در حکمرانی خود تاریخی دارد. الگوی حکمرانی در کشور ما که 43 سال با همه فراز و نشیب ها یک الگوی قابل مطالعه و صددرصد مردمی که مبتنی بر استقلال است

وی افزود: الگویی که امام از اول آن را ارائه داد که بعد از آن اوجش جنگ است در دهه دوم به نوعی دیگر و با روشهای دیگری آن را ارائه داد که تاکنون ادامه دارد.
دستیار مردمی سازی رییس جمهور با بیان اینکه یکی از مسئائل مهم کشور مسئله اشتغال است، عنوان کرد: مسئله ما اشتغال در سطح کلان جمهوری اسلامی است. مردم باید درتصمیم سازی، تصمیم گیری و اجرا دخیل باشند.

در این رویداد علاوه بر نشستها و جلسات همفکری، از شتابدهنده کارآفرینی اجتماعی «کاریار» و ۷ عنوان کتاب در زمینه اشتغال‌زایی مناطق حاشیه ای و محرم نیز رونمایی شد.
 

شناسنامه


کدخبر: ۳۰۲۸۴۶
تاریخ: ۱۴۰۱/۸/۵     ساعت: ۲۰ : ۴۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022