صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

روابط عمومی هیئت هاکی استان تهران منصوب شد

صبح امروز چهارشنبه دوم آبان‌ماه طی حکمی از سوی دکتر رباطی رئیس هیئت هاکی استان تهران فاطمه خورشیدی نیا از فعالان رسانه و خبر در کشور به عنوان روابط عمومی هیئت هاکی استان تهران منصوب شد.

به گزارش جهانی پرس، دکتر رباطی رئیس هیئت هاکی استان تهران در مراسم معارفه روابط عمومی هیئت هاکی استان تهران طی سخنانی اظهار داشت: هاکی به عنوان یک رشته مهیج ورزشی در کشور دارای فدراسیون مستقل می باشد و امروز همه‌ی همکاران بخصوص رئیس فدراسیون هاکی کشور در تلاش هستیم با برگزاری مسابقات مستمر و کشف استعدادهای این رشته راه پیشرفت و ترقی را برای ورزشکاران فراهم آوریم و در این راستا روابط عمومی به عنوان بازوان توانای رسانه عمل خواهد کرد.
در ادامه دکتر حمیدرضا شیری دبیر هیئت هاکی استان تهران اظهار کرد: استان تهران دارای دو تیم دختران و پسران در رشته هاکی است که در مسابقات کشوری خوش درخشیدند و البته با کمک مربیان خوب و اجرای کلاس های آموزشی به دنبال کشف استعدادهای رشته هاکی در سراسر استان هستیم.

وی افزود: یکی از موضوعات مهم ورزشی در دنیا بحث استعدادیابی است به طوریکه بسیاری از شرکت کنندگان در مسابقات جهانی و المپیک در زمانی کودکی استعدادشان شناخته شده است .

شناسنامه


کدخبر: ۳۱۰۳۶۱
تاریخ: ۱۴۰۱/۹/۲     ساعت: ۱۷ : ۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022