صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

کنکاشی برای پاسخ به سوالات نوجوانان در اندیشه های امام خمینی(ره) در فرهنگسرای سردارشهید سلیمانی

“بچه‌هــای رســتا” سلســله نشســت‌های گفتگو محــوری اســت کــه اولیــن جلســه آن بــه مناسـبت سـی و چهارمیـن سـالگرد ارتحـال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امـام خمینـی(ره) در فرهنگسـراهای سردار شهید سلیمانی برگـزار شد

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی منطقه 17، سلسله نشست‌های گفتگو محور ویژه نوجوانان با عنوان «بچه‌های رستا» با هدف ایجاد بستر عملیاتی برای نوجوانان جهت مشارکت در گفتگو و تقویت روحیه پرسشگری به همت فرهنگسرای سردار شهید سلیمانی در سالن همایش های فرهنگی هنری سینما بهاران  برگزار شد.
ایــن نشســت در امتــداد تشــکیل باشــگاه مخاطبــان نوجــوان فرهنگســراها است کــه توســط نوجوانــان طراحــی و بــا مشــارکت، راهبــری و نظــارت فرهنگســرا اجــرا می‌شود.
در این نشست که با حضور نوجوانان منطقه 17 شکل گرفت از حضور کارشناسان آقای محمد جعفری مدیریت مراکز فرهنگی هنری منطقه 17 و آقای مرتضی اکبری از فعالان فرهنگی هنری دانش آموزی منطقه 17 با پرسش و پاسخ در حوزه حجاب و رفتارهای اجتماعی نوجوانان در جمعی صمیمی انجام شد.
ضمنا در این نشست گروه دختران طاها به اجرای چند قطعه با محوریت حجاب و همچنین نقالی توسط دختر نوجوان برگزار شد . در پایان نظرات و پیشنهادات نوجوان ثبت شد.
"بچه‌های رستا" بناسـت در مناسـبت‌های مختلـف بـا انتخـاب محورهـای محتوایـی متنـوع برگـزار شـود.
علاقه‌مندان جهت حضور در برنامه ها می توانند به آدرس  بهاران واقع در بزرگراه آیت اله سعیدی  ، انتهای سجاد جنوبی ، بوستان بهاران ،مراجعه و یا با شماره تلفن های  66306100-66213738-66304282- 66323073  تماس حاصل بفرمایند.

شناسنامه


کدخبر: ۳۳۷۲۱۴
تاریخ: ۱۴۰۲/۳/۱۱     ساعت: ۲۲ : ۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۲ شنبه ۱۳ خرداد
  • ١٤ ذو القعده ١٤٤٤
  • Jun 03 2023