صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

آئین گرامیداشت سالگرد افتتاح شبکه جهانی سحر

بیست و ششمین سالگرد افتتاح و فعالیت شبکه جهانی سحر معاونت برون مرزی صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی شبکه جهانی  سحر، «ابراهیم علی برزی» مدیر شبکه جهانی سحر روز چهارشنبه در مراسم بیست و ششمین سالگرد افتتاح و فعالیت شبکه جهانی سحر ، با قدردانی از تلاش‌های همکاران این شبکه گفت: تلاش ها و مجاهدت‌های همکاران رسانه ملی همیشه شایسته تقدیر است.
مدیر شبکه جهانی سحر همچنین با تبریک سالگرد تاسیس شبکه سحر افغانستان، راه اندازی این شبکه را نقطه عطفی در گسترش فعالیت‌های شبکه سحر معاونت برون مرزی دانست.
شبکه جهانی سحر نخستین شبکه تلویزیونی معاونت برون مرزی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران است که  15 نوامبر 1996 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و به فعالیت چند سیمای برون مرزی فعال در معاونت برون مرزی انسجام بخشید.
این شبکه پنج کاناله متشکل از کانال های اردو، کردی، آذری، بالکان و سحر افغانستان است و سه کانال اردو، کُردی و بالکان آن در کنار تلویزیون، شبکه های رادیویی مستقل خود را نیز دارند.
شبکه جهانی سحر نه تنها به پخش اخبار و برنامه های سیاسی تحلیلی و گفت وگو محور می پردازد که تولید و پخش قالب های مختلف برنامه های تلویزیونی شامل مستند، ترکیبی، نمایشی، انیمیشن و... را در موضوعات گوناگون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و معارف دینی برای همه گروه های مختلف جنسیتی، سنی، صنفی، تحصیلی و مذهبی مخاطب خود در دستور کار دارد.

شناسنامه


کدخبر: ۳۱۰۲۵۱
تاریخ: ۱۴۰۱/۸/۲۶     ساعت: ۹ : ۱۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022