صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
با حکم سعید نجفیان دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق

اعضای گروه ارزیابی و انتخاب بخش مسابقه صحنه معرفی شدند

با حکم سعید نجفیان دبیر جشنواره،پنج کارشناس، مدرس و هنرمند عرصه تئاتر، آثار استانی معرفی شده به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق در بخش مسابقه نمایش های صحنه را ارزیابی و انتخاب می کنند.

به گزارش جهانی پرس، امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق - سعید نجفیان دبیر سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج (سودای عشق) در احکام جداگانه ای اعضای گروه ارزیابی و انتخاب آثار معرفی شده استانی در بخش نمایش های صحنه به دبیرخانه جشنواره را منصوب کرد.
بر این اساس "سبا سلیمانی" بازیگرو کارگردان ، "هوشنگ هیهاوند" نویسنده بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر و تلویزیون، "محمد نبی خسروی" مدرس دانشگاه و مدیر فرهنگی، "امین اشرفی" کارگردان تئاتر، تهیه کننده تلویزیون و  مدیر فرهنگی و "توحید معصومی" نویسنده و کارگردان تئاتر و مدیر فرهنگی، 64 اثر معرفی شده در بخش مسابقه صحنه به دبیرخانه را مورد ارزیابی قرار داده و مطابق فراخوان جشنواره، 12 تا 15 اثررا به بخش نهایی مسابقه صحنه ای سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق معرفی می کنند.
لازم به ذکر است: نشست های فشرده گروه ارزیابی و انتخاب آثار بخش صحنه در روزهای گذشته به صورت مستمر برگزار شده و اسامی آثار منتخب برای حضور در بخش نهایی جشنواره سیزدهم بلافاصله پس از پایان ارزیابی گروه یاد شده اعلام می شود.
بر پایه اعلام دبیرخانه مرکزی جشنواره سودای عشق، 691 گروه نمایشی از سراسر کشور برای حضور در مرحله استانی (که در 31 استان و از هجدهم مهرماه امسال برگزار شد) اعلام آمادگی کردند که از این میان سهم نمایش های متقاضی برای حضور در بخش رقابتی صحنه ای 391 اثر بود.
مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر سودای عشق  با دبیری سعید نجفیان  هفته آخر آذرماه امسال برگزار می شود.

 

شناسنامه


کدخبر: ۳۱۰۲۸۲
تاریخ: ۱۴۰۱/۸/۲۹     ساعت: ۱۶ : ۵۲
امتیاز به این خبر:
  • 5
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022