صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

با کارآفرینان در فرهنگسرای کار و تعاون

فرهنگسرای کار و تعاون به منظور تقویت خوداتکایی، خودباوری، عزت ملی و ترویج فرهنگ کار وکارآفرینی، خوداشتغالی وکمک به رشد اقتصادی خانواده کارگاه آموزشی با کارآفرینان را روز چهارشنبه ۲ آذرماه برگزار می کند.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون، این برنامه به منظور بهره‌گیری از فرصت‌های جدید کسب  وکار و راه اندازی شرکت‌های جدیدخلاق و نوآور، استفاده بیشتر از تولید داخلی و کاهش وابستگی از خارج و به مفهوم نوین(کارآفرینی) برگزار می شود که نیازمند ایجاد بستر و فضای مناسب فرهنگی؛ اجتماعی و اقتصادی است. تنها با ایجاد چنین فضایی است که مشاغل قدیمی و ناکارآمد به تدریج جای خود را به فرصت‌های شغلی جدید، پویا ، مولد و کارآفرین می‌دهند.

گفتنی است: برنامه « با کارآفرینان» با مشارکت کانون کارآفرینی در قالب کارگاه آموزشی برای کار آفرینان و علاقمندان به فراگیری حوزه کسب وکارهای خانگی جهت آشنایی آنان با کارآفرینان ، انتقال تجربه و نیز آموزش کسب و کار  16،2 و 30 آذرماه از ساعت 10 تا 12 برگزار می شود.

علاقه‌مندان به منظور بهره‌مندی از این کارگاه آموزشی رایگان می توانند به  فرهنگسرای کار و تعاون به نشانی بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب، تقاطع خیابان هاشمی پلاک 76  مراجعه و یا با شماره تلفن:66029060 تماس حاصل نمایند.
 

شناسنامه


کدخبر: ۳۱۰۳۴۶
تاریخ: ۱۴۰۱/۹/۱     ساعت: ۱۷ : ۴۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022