صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش

ضرورت حمایت از رسانه ملی در مقابله با جنگ ترکیبی دشمن

معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی گفت: صدا و سیما در جنگ رسانه‌ای، واقعیت‌ها را بیان و روایت نخست و دست اول را از اتفاقات منتشر می‌کند.

به گزارش جهانی پرس از پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان صدا و سیما، سمیه رفیعی نماینده‌ی مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز با سهرابی معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رفیعی در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کمیسیون محیط زیست، از رویکرد جدید سازمان با محوریت آموزش و حفاظت از محیط زیست در عرصه‌های مختلف تشکر کرد و گفت: به عنوان یک کارشناس حوزه محیط زیست و یک نماینده مجلس و رئیس فراکسیون، خواستار ادامه این روند هستم.

وی با اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و حمایت از برنامه‌های صدا و سیما خاطرنشان کرد: می‌دانیم که در جنگ رسانه‌ای و ترکیبی دشمن علیه نظام اسلامی و در وضعیت اقتصادی کنونی، رسانه ملی هم دشواری‌های فراوانی دارد و نیازمند حمایت بیشتر از سوی همه قوا به خصوص مجلس است.

سید تقی سهرابی معاون حقوقی و امور مجلس صدا و سیما هم در این دیدار گزارشی از برنامه‌ها و رویکردهای جدید سازمان برای پرداختن به مجلس و اقدامات نمایندگان در قالب کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مختلف ارائه و خاطرنشان کرد: تحقق کامل عدالت رسانه‌ای یکی از مهمترین اهداف و برنامه‌های بلندمدت صدا و سیما در دوره جدید است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت کارشناسی نمایندگان در برنامه‌های مختلف صدا و سیما از جمله برنامه‌هایی است که در این راستا مورد توجه و تاکید قرار گرفته و از برنامه‌سازان خواسته شده حتما به این مسئله ورود کنند.

سهرابی با بیان اینکه نمایندگان مجلس برآیند افکار عمومی و جمعی ایرانیان از استان‌های مختلف هستند عنوان کرد: تلاش سازمان این است که از نظرات نمایندگان در تولید و پخش برنامه‌ها بهره ببرد.

معاون حقوقی و امور مجلس صدا و سیما در ادامه به هجمه رسانه‌ای دشمنان و هزینه بالایی که استکبار جهانی در مقابله با نظام اسلامی و رسانه ملی انجام می‌دهد اشاره و ابراز کرد: امیدواریم با درک این واقعیت، شاهد همراهی بیش از پیش مجلس و سایر قوا با صدا و سیما باشیم.

شناسنامه


کدخبر: ۳۱۰۳۵۸
تاریخ: ۱۴۰۱/۹/۲     ساعت: ۱۷ : ۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022