صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
«من طهران» در شبکه العام گفت و گو می کند؛

وضعیت حقوق بشر در عربستان سعودی

اوضاع سیاسی و نقض حقوق بشر در عربستان در گفت و گو با فعال سعودی در برنامه «من طهران» شبکه العالم نقد می شود.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، علی بن هاشم، فعال سیاسی سعودی با حضور در برنامه «من  طهران»  ضمن پرداختن به وضعیت نابسامان حقوق بشر در عربستان به تشریح ناکامی پروژه های اصلاحات بن سلمان در عرصه اقتصادی، فرهنگی و مبارزه با افراطی گری خواهد پرداخت.
دلایل دشمنی عربستان با ایران با هدف انحراف توجهات از ظلم رژیم اسرائیل، ظلم و ستم در زندان های سعودی و محروم کردن زندانیان از حقوق اولیه شان، سرکوب معترضان و عدم واکنش مدعیان حقوق بشر در غرب از موضوعات مطروحه در این گفت و گو خواهد بود.
«من طهران» به تهیه کنندگی میرزا باقری و اجرای سمیر شوهانی، دوم آذر، ساعت 20:30 به وقت تهران به روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.


«ابنا الدیره» در شبکه العالم بررسی می کند؛
نگرانی ها از وضعیت حقوق بشر در بحرین
نگرانی های اقتصادی، سیاسی و حقوق بشری بحرینی ها در «ابنا الدیره» شبکه العالم نقد می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، موضوع این برنامه از «ابنا الدیره» حول محور نگرانی های اقتصادی، سیاسی و حقوق بشری در بحرین و همچنین گفت و گوی منامه خواهد بود که با حضور یوسف ربیع، فعال سیاسی نظام بحرین تشریح خواهد شد.
در ادامه توئیت فعالان سیاسی و روزنامه نگاران در خصوص چشم انداز عملکرد دولت جدید، تراکم بالای جمعیت بحرین، سلب تابعیت به دلیل عقاید و عدم تابعیت بخشی از کودکان بحرینی و بیانیه جامعه الوفاق درباره گفت و گوی اخیر منامه، قرائت خواهد شد.
«ابنا الدیره» تولید دفتر شبکه العالم در بیروت با اجرای جیهان عبدالنبی، دوم آذر، ساعت 18 به وقت تهران به روی آنتن شبکه العالم خواهد رفت.

 

از شبکه رادیویی عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی؛
«نگاهی به سینمای ایران» از رادیو عربی 
برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» محصول گروه اجتماعی و فرهنگ و ادب شبکه عربی و آفریقایی معاونت برون مرزی این هفته اختصاص به معرفی فیلم «گناهکاران» با کارگردانی فرامرز قریبیان دارد.
به گزارش روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، این برنامه ترکیبی اختصاص به بررسی سینمای ایران بعد از انقلاب اسلامی دارد که در سه بخش تقدیم مخاطبان و علاقمندان عرب زبان سینمای ایران می شود.
آیتم ستارگان سینمای ایران، موسیقی برگزیده فیلم و بخش کارشناسی از بخش های اصلی این برنامه 30 دقیقه ای و رادیویی است.
برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» با تهیه کنندگی هورا بلال، نویسندگی امیر فوزی فرد، اجرای مشترک شیما پیرانداخ و امیر فوزی فرد، کارشناسی لیث جعفر ترابچی و گزارش سعدیه الشیبی، روزهای چهارشنبه هر هفته ساعت 10:17 پخش می شود و تکرار آن در دو زمان روز بعد ساعت 30 دقیقه بامداد و 10:17 مجددا بازپخش می شود.
برنامه رادیویی «نگاهی به سینمای ایران» بلافاصله پس از پخش، بر روی تارنمای رادیو عربی به آدرس Arabicradio.net بارگزاری می شود.

شناسنامه


کدخبر: ۳۱۰۳۶۸
تاریخ: ۱۴۰۱/۹/۲     ساعت: ۱۷ : ۳۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022