صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
مدیریت شهری
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
تا پایان سال ۱۴۰۱ به بهره‌‌برداری خواهد رسید:

اجرای ۳۰ پروژه توسعه‌محله‌ای در سطح منطقه ۱۲

شهردار منطقه ۱۲ گفت: تا پایان سال ۱۴۰۱ حدود ۳۰ پروژه در قالب پروژه‌های توسعه‌محله‌ای عمرانی در منطقه ۱۲ به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش جهانی پرس از روابط عمومی شهرداری منطقه 12، امیر یزدی، شهردار منطقه با بیان این مطلب که هم‌اکنون 3 پروژه توسعه محله‌ای به طور کامل در این منطقه به پایان رسیده و ۱۰ پروژه در حال انجام است، گفت: حدود ۱۰‌ پروژه دیگر از این دست پروژه‌ها در مرحله آغازین است و دیگر پروژه‌های توسعه‌محله‌ای تعریف‌شده نیز در مرحله ارزیابی‌های اولیه قرار دارد که به‌زودی عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.
یزدی افزود: ساماندهی معابر، اجرای عملیات آسفالت مکانیزه، عملیات مرمت و بازسازی یا احداث سرویس‌های بهداشتی، عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت، ساماندهی و رفع خطر ساختمان‌های اداری و تجاری مربوط به منطقه، مرمت انهار و جداول، پیاده‌روسازی و مناسب‌سازی مسیرهای دسترسی برای سهولت در تردد معلولین، عملیات بازسازی معابر بوستان‌ها و ساماندهی سقف‌های بازار بزرگ تهران از جمله فعالیت‌های درنظر‌گرفته‌شده با هدف توسعه محلات در نواحی 6گانه سطح منطقه به شمار می‌روند.
وی در مورد ساماندهی معابر منطقه نیز توضیح داد: تا کنون عملیات آسفالت مکانیزه به این منظور در خیابان‌های جمهوری، مهدوی، احمدی، گوته، مصطفی خمینی، خیام و شوش به پایان رسیده و شهروندان منطقه از آنها بهره‌برداری می‌کنند؛ همچنین این عملیات در خیابان‌های سعدی، فردوسی، شوش و تختی در حال انجام است و به‌زودی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
شهردار قلب طهران در پایان به عملیات مرمت و بازسازی فضاهای عمومی بهداشتی اشاره کرد و گفت: این عملیات در محله‌های فردوسی و دروازه شمیران به‌ترتیب در نواحی 1 و 6 منطقه در حال انجام است و به‌زودی به پایان می‌رسد.
گفتنی است مرمت و بازسازی فضاهای عمومی بهداشتی در محلات دیگر نیز در دستور کار شهرداری منطقه قرار دارد.

شناسنامه


کدخبر: ۳۱۰۳۳۹
تاریخ: ۱۴۰۱/۹/۱     ساعت: ۱۳ : ۱۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: مدیریت شهری       زیرسرویس: مدیریت شهری
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
  • ١٢ جمادي الاولي ١٤٤٤
  • Dec 06 2022