صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما مطرح شد؛

بازیکنان چند نسل در تیم ملی بسکتبال تلفیق شده اندملی پوش بسکتبال: بازیکنان با تجربیات مختلف در تیم ملی حضور دارند که این تلفیق بازیکنان، نتیجه خوبی دارد

به گزارش جهانی خبر_بهنام یخچالی در مصاحبه با  خبرگزاری صدا و سیما درباره بازیکنان حاضر در تیم ملی توضیح داد: تصمیم کادر فنی این بود که بازیکنان جوانی کنار تیم قرار بگیرند، ​بازیکنانی از نسل طلایی در تیم هستند و ما هم چند سال در تیم ملی بوده ایم،​ این تلفیق بازیکنان نتیجه خوبی دارد.

وی درباره شرایط تیم ملی بعد از پنج هفته اردو گفت: خدا را شکر به آمادگی نسبی رسیده ایم، با هشت بازی تدارکاتی می‌توانیم برنامه‌های خود را پیاده کنیم و متوجه نقاط ضعف شویم. هر مسابقه تدارکاتی به اندازی چند تمرین مفید است.

یخچالی در آستانه اردوی اروپایی تیم ملی تاکید کرد:​ این مسابقات به آمادگی فردی و تیمی کمک می‌کند و با توجه به اینکه حریفان اروپایی هستند، سطح مسابقات تقریبا به جام جهانی نزدیک است.

ملی پوش بسکتبال درباره احتمال صعود از گروه مقدماتی جام جهانی گفت: جام جهانی همیشه سخت است و هیچ وقت نمی‌توان گفت که بازی با فلان تیم ساده است. بهترین تیم‌ها به جام جهانی می‌آیند و حرفه‌ای نیست که از حالا بگوییم از گروه خود صعود خواهیم کرد. با وجود این صبح و عصر تمرینات خود را برای آمادگی بیشتر پی گیری می‌کنیم.

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۶۲۸۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۱     ساعت: ۱۲ : ۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد
  • ٢٠ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Aug 22 2019